Leden 2012

Dear Diary...

31. ledna 2012 v 13:25 | >Wera |  Blog Status
Milý návštěvnící mého blogu,
s konečnou platností vám oznamuji, že jsem se dočista zbláznila....

Né, dělám si prču! :D I když o mém duševním zdraví by mohl pochybovat každý člověk, který mě ještě před chvílí viděl. Měla jsem puštěný svůj oblíbený soundtrack z VD a tancovala po pokoji jako debil... Jenom pro informaci - byla to písnička Enjoy The Silence od skupiny Anberlin, která hrála v díle 1x6 ve scénách, kdy Damon tancoval s Vicky. Myslím, že na chvíli jsem opravdu jako Vicky vypadala, ale koho to zajímá? Prostě a jednoduše. Asi před hodinou jsem dostala svoje pololetní vysvědčení a nestačila jsem koukat. Jo, jasně, věděla jsem, že bude dobrý, protože od první třídy jsem nikdy neměla víc jak dvě dvojky, ale že bych se udržela a ještě i letos o pololetí bych měla samý jedničky? To mě nikdy nepapadlo, ale jo stalo se... A to jsem čekala, že tam ty dvě dvojky budou.. Konkrétně z fyziky a ruštiny... A nejsou! :D Z toho mě málem štrejchlo, že mám zase samý jedničky a tak jsem vylítla ze školy jak hurikán a zavolala mamce... Noo, a co se nedozvím? Mamča už celej týden věděla, že budu mít samý jedničky, protože se potkala s třídní na obědě nebo kde, a nechala mě celej ten týden nadávat, že jsem si podělala vysvědčení.. Fantastický! :D Jo a jen pro zajímavost.. Já jsem osmačka... :D Se samýma jedničkama.. Jdu slavit! :DDD

Attendance #15

30. ledna 2012 v 15:08 | >Wera |  Attendance
Pondělí: 13
Úterý: 10
Středa: 18
Čtvrtek: 30
Pátek: 16
Sobota: 22
Neděle: 19

Celkem: 128
Děkuju moc <3


Gallery Update #3

27. ledna 2012 v 12:47 | >Wera |  Gallery updates
.::BANNER::.

Name of episode // 3x16

27. ledna 2012 v 12:40 | >Wera |  The Vampire Diaries ~ News&Other
Už dřív jsem vám jsem psala, že epizoda 3x16 by se měla jmenovat "1911". Teď je tu už oficiální název a je to "1912".
Takže pro shrnutí tady jsou jména dalších epizod VD.

3x13 - Bringin Out the Dead
3x14 - Dangerous Liaisons
3x15 - All My Children
3x16- 1912


The Vampire Diaries // Synopsis (3x15)

27. ledna 2012 v 12:36 | >Wera |  The Vampire Diaries ~ News&Other
HOD MINCÍ - Elena (Nina Dobrev) je frustrovaná, když zahájí svůj den šokujícím zjištěním o nejnovější nerozvážnosti Damona (Ian Somerhalder) a protože zjistí, že žádný z jejich přátel s ní nesouhlasí, v tom jak by měli reagovat na vnitří boj o moc Původních. Opět poznamenané osudem Bennetových čarodějnic, se Bonnie (Kat Graham) a Abby (Persia White) ocitnou při rituálu k usmíření duchů přírody. Poté, co jim dá Elijah (Daniel Gillies) nebezpečné ultimátum, které staví Elenu do nebezpečí, se Damon a Stefan (Paul Wesley) obrací na Alarica (Matt Davis) a Meredith (Torrey DeVitto) s plánem, který je vede k strašlivé volbě.

The Vampire Diaries // Spoilers #2

26. ledna 2012 v 14:59 | >Wera |  The Vampire Diaries ~ News&Other
Pár spoilerů k nadcházejícím epizodám. :)
Source: the-vampirediaries.cz
Co se stane s Klausem a Caroline?
Scéna s Klausem (Joseph Morgan) a Caroline (Candice Accola) je pro scénaristy TVD jednou z nejoblíbenějších scén této série, ale neočekávejte, že se mezi nimi najednou zrodí vztah. Caroline pořád pevně věří, že Tyler (Michael Trevino, který na dalších 5 epizod bude chybět) přijde i na druhou stránku svého zplozeneckého pouta. Nicméně očekávejte, že ani Klaus nestáhne. Více z jeho zájmu o Caroline uvidíme v epizodě "Dangerous Liaisons" - což by mohlo vysvětlit tu fotografii, na které spolu tančí.

Nina Dobrev // Interview // Nylon Magazine

25. ledna 2012 v 16:28 | >Wera |  Nina ~ News&Other

Sledujeme Ninu v televizi už od té doby, co hrála v seriálu Degrassi a to nezmiňujeme každo-týdenní epizodu The Vampire Diaries, která uspokojuje naši touhu po krvi. Ale brzo budeme mít šanci vidět tuto trojjazyčnou (je to angličtina, francouzština a bulharština - její rodný jazyk, pro případ, že by vás to zajímalo) herečku v novém světle. Letos na podzim zazáří Nina spolu s Emmou Watson, Loganem Lermanem a Paulem Ruddem v očekávaném filmu The Perks of Being a Wallflower. Nina s náma mluvila o jejich posledních snahách a o tom, proč by měla být schopná hrát drogově závislou.

O natáčení filmů
"Chci se stát jinou osobností a to ve filmech rozhodně funguje. Chci být grázl nebo zlatíčko nebo drogově závislá! Je tu tolik věcí na prozkoumání ... Může to být jako 'Ona není dost obyčejná' nebo 'není dost nervózní'. To mě deptá. Připadám si jako prázdné plátno a přeju si, aby byli lidé víc tolerantní."

O jejích kočičích mazlíčcích
"Řeknu, že jsem 'kočičí žena', protože 'kočičí dáma', to je jako bych byla o 500 let starší ... ale miluju svoje chlupaté kamarády. Dokonce jsem si udělala kalendář na rok 2012. Jmenuje se Moje čičinky: Chlupatý zamilovaný příběh. Kočky se ke mě prostě stěhují. Jsem si jistá, že jsem byla v minulém životě kočka. "

O jejím bývalém kolegovi z Degrassi, Aubrey Grahamovi (Drake)
"Byl tak sladký. Připadá mi to až divné, že je teď rapper a sexy symbol. Pamatuju si, jak jsem jela v autě na večírek a zpívala jsem si spolu s rádiem a najednou někdo řekl 'Není to ten borec Drake? ' a já jsem byla jako 'Kdo je Drake? ' "

O tom, jaké je to být slavná
"Nemůžu říct, že by mě vůbec nezajímala Angelina Jolie a Brad Pitt a jejich rodina. Ale je to něco, za co tvrdě bojujete, abyste si to zachovali a udrželi v soukromí. "

Thanks to: NinaDobrev-4Fans.blog.cz