Leden 2012

The Vampire Diaries // Synopsis (3x14)

19. ledna 2012 v 18:04 | >Wera |  The Vampire Diaries ~ News&Other
NĚJAKÝ KOUZELNÝ VEČER - Elena je překvapená, když dostane pozvánku na společenský ples, a když se Stefan a Damon dozví, že se to bude konat na Klausově) nově zrenovovaném sídle, oba trvají na tom, že se toho večera zúčastní s ní. Caroline a Matt také obdrží pozvánku na ples od nečekaného ctitele. Na tomto elegantním večírku se Elena dozvídá děsivý plán, který by mohl vést k nespočtu mrtvých a musí se rozhodnout, komu s její novou informací může věřit. Caroline objevuje Klausovu stránku, o které nikdo netušil. Nakonec, po večeru násilí a přerušovaných nadějí, nachází Damon nový způsob, jak se s tím vypořádat.

Best Dressed Celebrities of a Week

18. ledna 2012 v 16:59 | >Wera |  Nina ~ News&Other
Nina se objevila v anketě, kde hlasujete o tom, která celebrita měla na sobě tento týden na dvou různých akcích nejhezčí šaty a Nina tam samozřejmě nesmí chybět. Momentálně vede na plné čáře. ;)

The Vampire Diaries // Spoilers

17. ledna 2012 v 18:58 | >Wera |  The Vampire Diaries ~ News&Other
Mám tu pro vás pár spoilerů.. :) O Klausovi a Caroline, Původní rodince nebo Damonovi.. ;)

Margie: Umíram pro nějakou informaci o Klausovi a Caroline!
V další epizodě mezi nimi nic nebude. Klaus bude mít plné ruce práce, jak dostat rakve zpět. Ale je tu velký příběh, který zahrňuje Tylera. Taky se v další epizodě objeví matka Bonnie a otec Caroline. Jeden svému dítěti pomáha, druhý ne.

occamsrazor0: Něco o původní rodině, prosím!
Jak už věčina fanoušků The Vampire Diaries ví, že se představí dva nové bratry a tady máte to, co nám Joseph Morgan řekl, když sme si ho odchytli. "Mám úplně jiný vztah s Colem, než s Finnem. Když je celá rodina pohromadě, je to skutečně napjaté."


Cassidy Freeman in Vampire Diaries

16. ledna 2012 v 15:38 | >Wera |  The Vampire Diaries ~ News&Other
Do Mystic Falls nám přibude v této sérii už několikátá postava. Kromě Meredith, Abby, Rebekah nebo Jamieho se nám ve VD objeví dívka jménem Sage (jojo, jmenoval se tak jeden chlápek v knížních Denících) a střihne si ji herečka Cassidy Freeman. Sage je popisována jako sexy a nebojácná dívka s ďábelským úsměvem. Poprvé ji uvidíme ve flashbacku z doby někdy okolo roku 1912 v 16. epizodě této série. Sage okouzlí oba bratry Salvatory a možná i rodinu Původních. Jedná se o potenciálně vracející se postavu.

Gallery update #1

15. ledna 2012 v 16:13 | >Wera |  Gallery updates
A máme tu jeden update.. :D Ale nenajdete tu fotky z PCA. Těch je prostě hodně, takže to půjde postupně. :P

The Vampire Diaries // Synopsis (3x13)

15. ledna 2012 v 15:12 | >Wera |  The Vampire Diaries ~ News&Other
RODINNÁ VEČEŘE - Šerifka Forbesová přináší Alaricovi a Eleně nějaké znepokojující zprávy o zbrani, která byla použita v nedávné vraždě. Ve vyhrocující se snaze bratrů Salvaturů zabít Klause, se Stefan obrací na Bonnie a Abby, zatímco Damon hledá pomoc u starého známého, aby mu pomohl zorganizovat propracovaný plán. Klaus, upjatý na svůj vlastní plán, pořádá zvláštní rodinnou oslavu, kde odhaluje další příběh jeho násilné minulosti, dokud nečekaný host oslavu neukončí. Mezitím má Caroline zlomené srdce, když není schopná zastavit rozvíjející se tragédii.