The Vampire Diaries ~ News&Other

The Vampire Diaries: 3x16 "1912" - Synopsis

25. února 2012 v 12:36 | Vampírka
ZÁHADNÉ VRAŽDY SE PROHLUBUJÍ - Nynější vraždy v Mystic Falls připomínají Damonovi (Ian Somerhalder) podobné kriminální hýření, které se dělo už před staletími. Ve flashbackcích z roku 1912, Damon vzpomíná krásnou upírku Sage (hostující hvězda Cassidy Freeman), která mu ukázala úplně nový způsob k exestenci. Šefirka Forbesová (Marguerite MacIntyre) varuje Damona, aby se nepletl do jejího vyšetřování, ale Damon je přesvědčený, že jde po špatném podezřelém. Elena (Nina Dobrev) a Matt (Zach Roerig) se uchylují k vloupání kvůli hledání důkazů, aby dokázali, že doktorka Fellová (hostující hvězda Torrey Devitto) je vražedkyně. Z důvodů známých pouze pro ni, se Rebekah (hostující hvězda Claire Holt) začíná zajímat o objevení jednoho nejstarších městských mezníků. Nakonec, Elena nachází nové porozumnění cesty, po které se její život vydal a Damon přichází s emotivním přiznáním ke Stefanovi (Paul Wesley).

The Vampire Diaries // PayleFest 2012

19. února 2012 v 18:00 | Vampírka

10. března 2012 se bude konat další ročník PayleFestu v Saban Theater v Beverly Hills, kterého se minulý rok zúčastnili i hvězdy TVD. Tento rok byla účast zatím nepotvrzená, ale od včerejška je oficiálně potvrzené, že se Payle Festu zúčastní tyto hvězdy :
Nina Dobrev (Elena Gilbert)
Ian Somerhalder (Damon Salvatore)
Paul Wesley (Stefan Salvatore)
Candice Accola (Caroline Forbes)
Matt Davis (Alaric Saltzman)
Julie Plec (výkonná producentka)

The Vampire Diaries // Budou Elena a Bonnie stát proti sobě?

19. února 2012 v 17:47 | Vampírka
Katerina Graham nedávno poskytla interview pro TV Line, kde se zmiňovala i o The Vampire Diaries :)
"Bonnie není mstivý člověk. Za její akcí se vždy schovává nějaký cíl." říká Graham. "Drží se pevně nohama na zemi a nezáleží na tom, jestli je to dobré, či zlé. Jestli někdy bude stát proti Eleně, nebo Elena proti ní, bude to proto, že obě mají jistotu v tom, že dělají správnou věc. To si musíme uvědomit při sledování dalších epizod."

Juli Plec talks about upcoming episodes - Spoilers

11. února 2012 v 16:54 | Vampírka
Jak bude Elena reagovat na sex scénu Damona s Rebekah?

Julie Plec: Elena bude velmi rozrušená, ale také pochopí, že určitým způsobem ho k tomu dovedla. U Damona je jasné, že když se poddá frustraci, někdo bude zraněn. Přespání u Rebecky je nejkrutější způsob, jak by mohl ukazovat své emoce. Spíše než vybít vztek na nevinném člověku uprostřed silnice, našel nejvíce zranitelné místo, a z Eleniných slov. V žádném případě to není zachování gentlemana. Damon má také právo se zlobit na Elenu. Zdá se mi, že mnozí lidé jsou na sebe zlí a budou se i nadále na sebe zlobit s vývojem dalších epizod.

Co čeká milostný trojúhelník?

Julie Plec: Samozřejmě jsme trochu na rozcestí s Elenou a chlapcema. Elena začíná chápat, že stěna, kterou si vytvořil Stefan "Jsem plný vzteku, hněvu, že ve mně není láska ani lidskost,", se rozpadne. Ve skutečnosti je to jediný člověk, který omezuje svoje pocity od obnovení stát se tím, co kdysi byl.
S Damonem je to spíš jako by byl velkou kočkou mezi holuby.

Name of episode // 3x16

27. ledna 2012 v 12:40 | >Wera
Už dřív jsem vám jsem psala, že epizoda 3x16 by se měla jmenovat "1911". Teď je tu už oficiální název a je to "1912".
Takže pro shrnutí tady jsou jména dalších epizod VD.

3x13 - Bringin Out the Dead
3x14 - Dangerous Liaisons
3x15 - All My Children
3x16- 1912

The Vampire Diaries // Synopsis (3x15)

27. ledna 2012 v 12:36 | >Wera
HOD MINCÍ - Elena (Nina Dobrev) je frustrovaná, když zahájí svůj den šokujícím zjištěním o nejnovější nerozvážnosti Damona (Ian Somerhalder) a protože zjistí, že žádný z jejich přátel s ní nesouhlasí, v tom jak by měli reagovat na vnitří boj o moc Původních. Opět poznamenané osudem Bennetových čarodějnic, se Bonnie (Kat Graham) a Abby (Persia White) ocitnou při rituálu k usmíření duchů přírody. Poté, co jim dá Elijah (Daniel Gillies) nebezpečné ultimátum, které staví Elenu do nebezpečí, se Damon a Stefan (Paul Wesley) obrací na Alarica (Matt Davis) a Meredith (Torrey DeVitto) s plánem, který je vede k strašlivé volbě.

The Vampire Diaries // Spoilers #2

26. ledna 2012 v 14:59 | >Wera
Pár spoilerů k nadcházejícím epizodám. :)
Source: the-vampirediaries.cz
Co se stane s Klausem a Caroline?
Scéna s Klausem (Joseph Morgan) a Caroline (Candice Accola) je pro scénaristy TVD jednou z nejoblíbenějších scén této série, ale neočekávejte, že se mezi nimi najednou zrodí vztah. Caroline pořád pevně věří, že Tyler (Michael Trevino, který na dalších 5 epizod bude chybět) přijde i na druhou stránku svého zplozeneckého pouta. Nicméně očekávejte, že ani Klaus nestáhne. Více z jeho zájmu o Caroline uvidíme v epizodě "Dangerous Liaisons" - což by mohlo vysvětlit tu fotografii, na které spolu tančí.

Happy B-Day Michael!

25. ledna 2012 v 16:00 | >Wera
Dneska slaví své 27. narozeniny herec Michael Trevino - můj oblíbenec. :D Bohužel jsem nestihla nic udělat v PS, takže jenom takhle. Hooodně štěstí a zdraví a hodně dalších rolí ve filmech a seriálech. :) A ať pořád vypadá tak k nakousnutí jako teď.. :D

Vote for Delena or Stelena or Klaroline

21. ledna 2012 v 16:56 | Vampírka
Tak který pár vás nejvíc oklouzil?? :)

The Vampire Diaries // Next episode

20. ledna 2012 v 15:58 | >Wera
Jenom malá připomínka pro ty, ke kterým se tato informace ještě nedostala.
Díl 3x13 - Bringing Out the Dead se bude vysílat až 2.2.2012!

Plus, co jsem ještě pochytila na netu.. Kdo stahujete titulky na cwzone.cz (a kdo ne, že jo?), tak dneska budou později, protože ještě nevyšly anglické titulky, takže se dělají z odposlechu a to i z načasováním bude trvat o něco déle než normálně. ;)
 
 

Reklama
Reklama