The Vampire Diaries ~ News&Other

Synopsis // The Reckoning (3x05)

23. září 2011 v 15:18 | Nina Dobrev&TVD source Wera
ŽERTOVNÁ NOC STARŠÍCH STUDENTŮ ZA KTEROU SE UMÍRÁ-Navzdory všemu, co se stalo, se Caroline rozhodla, že se pojede podívat na Elenu, Bonnie, Matta a Tylera zda si užívají tradiční žertovnou noc pro starší studenty před začátkem školního roku v Mystic Falls.Ale když se objeví nezvaní hosté, nebude dlouho trvat, než se tento večer změní na smrtelné tahy.Damon přesvědčí Jeremyho, aby mohl použít jeho nové spojení s druhou stranou, díky kterému by mohli najít způsob, jak zabít Klause. Klaus nakonec prohlubuje jeho zadržování Stefana a dělá z něj stále více krutého a pak ho využije na nebezpečné úmysly.

Synopsis // Disturbing Behavior (3x04)

18. září 2011 v 10:23 | Nina Dobrev&TVD source Wera
RODINNÁ POUTA - Klaus v Chicagu stále využívá Glorii - čarodějnici, kterou zná už dávno -, aby mu pomohla vystopovat chybějící informace, které by vysvětlily nefunkčnost jeho plánu. Gloria půvabně odhaluje zajímavé záblesky pravdy. Nicméně si rychle uvědomí, že k vyřešení skládačky potřebuje znalosti Stefana. Když se Stefan náhle ocitá v nebezpečí, objevuje překvapivého spojence. V Mystic Falls frustrující Damon tlačí nové nepřátele na okraje síly způsobem, který bude mít trvalé následky. Caroline zápasí s vlastními emočními problémy a zároveň se snaží pomáhat Eleně čelit tomu, co cítí. Jeremymu se podaří dosáhnout krátkého, ale znepokojujícího úspěchů v jedné z návštěv duchů, a tím docílí jen ještě většího zmatení. Nakonec se Bonnie setkává s podivnou osobou, která ji ovlivní.

Synopsis // The End of the Affair (3x03)

18. září 2011 v 10:23 | Nina Dobrev&TVD source Wera
BOUŘLIVÁ 20.LÉTA - Klaus a Stefan přijíždějí do Chicaga, kde se Stefan setká s upírkou (hostující role Claire Holt, "Pretty Little Liars"), která o něj nikdy ve skutečnosti nepřestala mít zájem, který měla už před desetiletím. V záběru do minulosti v Chicagu v roce 1920, Stefan přichází tváří v tvář šokující kapitole v jeho minulosti. Potom, co Damon dostane tip na pobyt Stefana a Klause od nečekaného zdroje, jdou on a Elena po jeho stopách. Zpět v Mystic Falls má Tyler obavy o Caroline, tak se obrátí o pomoc na šerifku Forbes.

Synopsis // The Hybrid (3x02)

18. září 2011 v 10:21 | Nina Dobrev&TVD source Wera
NOVÝ ŘÁD - Klaus (Joseph Morgan) dáva do pohybu plán, který mu dá ještě více sily, ale za neochotné účasti vlkodlaka Raya Suttona (David Gallagher), věci nejdou přesně podle Klausových plánů. Damon (Ian Somerhalder) a Alaric (Matt Davis) neochotně souhlasí s Eleninou (Nina Dobrev) novou strategii, jak najít Stefana (Paul Wesley), která vede Damona do nebezpečného boje s nečekaným nepřítelem. Jeremy (Steven R. McQueen) se obráti na Matta (Zach Roerig) o pomoc, jak dal chápat, co od něho chtěji duchové z minulosti. Neví, že Caroline (Candice Accola) potřebuje jeho pomoc, Tyler (Michael Trevino) čelí emotivní konfrontaci s jeho matkou (Susan Walters).

Synopsis // The Birthday (3x01)

18. září 2011 v 10:19 | Nina Dobrev&TVD source Wera
No, The Birthday už všichni viděli, ale já to sem musím dát! :D
TO JE MOJE PARTY - Ráno je Caroline zaneprázdněna plánováním párty Eleniných 18.narozenin, ale Elena je zaměřena na hledání nějakého záchytného bodu, který by jí pomohl zjistit, kde je Stefan. Damon také hledá Stefana, a zároveň se snaží chránit Elenu a držet ji v tom, co by chtěla Klausova pozornost. Mezitím mají Klaus a Stefan plné ruce práce s vlkodlakem jménem Ray Sutton (hostující hvězda David Gallagher). Nyní pracuje v Mystic grilu spolu s Mattem, Jeremy se snaží pochopit, proč pořád vidí duchy Vicki a Anny, když byl přiveden zpět k životu magickou Bonnie. Mezitím se Alaric co nejlépe snaží starat o Elenu a Jeremyho, kvůli žalu, který ho zžírá po smrti Jenny. Konečně, Caroline a Tyler čelí nové a nečekané výzvě.
 
 

Reklama